HİLMİ BOZOK: SÜPER LİG YOLUNDA İNANCIMIZ TAM

Profesyonel Şube Sorumlumuz Hilmi Bozok, Korona virüsü nedeniyle liglere verilen aradan dolayı tüm futbolculara pazartesi gününe kadar izin verdiklerini söyledi. Bozok, “Takım olarak çok güzel bir hava yakalamıştık. Ancak yaşanan Corona virüs olayı tüm dünyayı etkisi altına aldı. Şu anda TFF yönetimi ligleri erteledi. Futbolcularımızda da tedirginlikler var. Onların da sağlıkları ve aileleri adına endişeleri var. Kulüp olarak her zaman onlara destek veriyoruz. Bu zorlu süreci atlatacağız.” dedi.

Futbolcularımın hepsinin İzmir’de evlerinde olduğunu kaydeden Hilmi Bozok, “Kimse korkuya kapılmasın. Devletimizin ve TFF’nin açıklayacağı takvime göre tesislerimizde hijyen ve sağlık koşullarına maksimum özen göstererek tekrar hazırlıklara başlayacağız. Kalan 6 haftalık periyotta inancımız tam. Maçlarımızdan en iyi şekilde neticelendirip Süper Lig’e çıkacağız” diye konuştu.

Yaşanan Corona virüs salgını nedeniyle verilen liglerin erteleme kararının ardından Teknik Direktör Yalçın Koşukavak oyunculara pazartesi güne kadar izin verdi.

TESİSLERİMİZ DIŞ DÜNYAYA KAPALI

Öte yandan pazartesi günü yapılacak idmana kadar Gaziemir Vali Kutlu Aktaş Tesisleri’ne de hiç kimse kabul edilmeyecek. Tesislerimizde de hijyen koşullarına yönelik çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

 

Attachment

Sponsorlarımız