GENÇLER FORMA İÇİN SAVAŞIYOR

 

 

Yeni sezon hazırlıklarına Afyon’da start veren Siyah-Beyazlı ekibimizde kamp kadrosuna dahil olan gençler hırslarıyla tam not aldı.

Geçtiğimiz Cuma günü başlayan ve 2 etap halinde 2 Ağustos’a kadar sürecek Afyon kampında güç depolayan Profesyonel Futbol takımımızda altyapımızdan kamp kadrosuna alınan genç futbolcularımız sergiledikleri performansla göz doldurdu.

Geçtiğimiz sezon Karacabey Belediyespor’da forma giyen Cenk Özkaçar ve Abdullah Altıntaş ile sol açık Kazımcan Karataş, sağ açık Ömer Turan, stoperler; Kutay Yokuşlu, Batuhan Canbolat, Çağrı Buğra Dişsiz, ön libero Murat Berkan Demir, kaleciler; Eren Karataş ve Ahmet Burak Kaptan, orta saha Eren Erdoğan, sağ bek Ali Ulusoy ve forvet Hakan Demirci teknik heyetin gözüne girmek için mücadele ederken; Hüsamettin Yener, Düzcespor’dan yuvaya dönen Kadir Yazıcı, transferin gözdesi Ulaş Zengin ve geçtiğimiz ay profesyonel olan Mesut Can Tunalı arkadaşlarına destek veriyor.

Genç futbolcularımızdan ümitli olduklarını söyleyen Sportif Direktörümüz Sn. Özden Töraydın; “Teknik Direktörümüz Sait Karafırtınalar ve altyapı sorumlularımızın raporları doğrultusunda genç oyuncularımızı kamp kadrosuna dahil ettik. Onlar da çalışkanlıkları ve disiplinleriyle bizleri utandırmadılar. Altyapı hamlemiz ve Akademi liglerinde elde ettiğimiz iyi sonuçlar ışığında nice yeteneği yakın zamanda kulübümüze kazandıracağız.’’ şeklinde konuştu.

Sponsorlarımız