Web sitemiz "BETA" aşamasındadır.

RIDVAN DİLMEN KULÜBÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Rıdvan Dilmen, Kutlu Aktaş Tesislerimize gelerek kulübümüzü ziyaret etti


Teknik Direktör ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, profesyonel takımımızın idman yaptığı saatlerde Kutlu Aktaş Tesislerimize gelerek takım idmanını bir süre takip etti. Daha sonra Yönetim Kurulu Başkanımız Niyazi Konuşmaz, profesyonel şube yöneticisi Hakan Ceylan, teknik direktörümüz Feyyaz Uçar ve kulüp genel müdürümüz Erman Ertaş ile bir araya gelerek kendileriyle sohbet etti.

Rıdvan Dilmen, sohbet sırasında Altay’ın büyüklüğünden bahsederek 'Tekrar bu tesislerin havasını solumak ve eski dostlarımla bir arada olmak çok güzel. Altay, Türk futbolu için önemli bir kulüp, hangi ligde olursa olsun yetenekli oyuncular yetiştirmeye devam ediyor, kalbim Altay’la beraber, 100. yılı ile birlikte yükselişe geçeceğine inanıyorum ve tüm kalbimle destekliyorum' dedi.

Rıdvan Dilmen’e ziyaretinden ötürü memnuniyetlerini dile getiren Başkanımız Niyazi Konuşmaz ise 'Ziyaretiniz bizleri mutlu etti. Hocamız ve futbolcularımıza büyük moral oldu' diyerek, kendisine mesleki yaşantısında başarılar diledi.
Yazı Tarih: 27.11.2013 22:40:59
Okunma: ()
TAZİYE VE BAŞSAĞLIĞI
ERKAN VELİOĞLU’NU KAYBETTİK…

ALTAY ATEŞİ BORNOVA’DA YENİDEN YANACAK!
Kulübümüzü ziyaret eden Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, altyapı ve spor okullarında çalışmalarını hızlandıran Ekmekçioğlu yönetimine destek sözü verdi.

ALTAY’DAN ’BÜYÜK’ TAARRUZ!
Yeniden ’Yetiştirici Kulüp’ kimliğini kazanmak için kolları sıvayan Altay, altyapı hamlesine devam ediyor.

ALTAY TAM GAZ!
Siyah-Beyazlı ekibimiz Kozan Belediyespor’u Furkan ve Orhun ile devirdi.

BAŞKAN EKMEKÇİOĞLU GÜVEN TAZELEDİ
Olağanüstü genel kurulumuzda tek aday olarak seçime giren Başkan Özgür Ekmekçioğlu, güven tazeleyerek yeniden başkanlık koltuğuna oturdu.

ALTAY, KIZILCABÖLÜK’E PATLADI: 3-0
Siyah-beyazlı ekibimiz 5 maçlık galibiyet hasretini dindirdi, hırslı oyunuyla gelecek haftalar için ümit verdi.

ÇORUM’DA DİREKTEN DÖNDÜK: 1-1
Ligde çıkış yakalamak için Çorum’a giden Siyah-Beyazlı ekibimiz müsabakadan 1 puanla dönmesine rağmen sezonun en iyi oyunlarından birine imza atarak moral buldu.

AHMET TURGAT’A SON GÖREV
Altay’ın Unutulmazı Sonsuzluğa Uğurlandı

90+4’TE YIKILDIK
Altay 1-1 Kartalspor

OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL İLANI
Yönetim Kurulumuz Genel Kurul Kararı aldı
Bu site, bilinen tüm internet tarayıcılarının yanısıra iPad, iPhone, Android, Blackberry, Opera Mobile, Symbian S60 uyumludur. Kuru temizleme: PERMAK