BAŞKANLAR

ALTAY SPOR KULÜBÜ BAŞKANLARI

Özgür EKMEKÇİOĞLU

2016 – … 

 

Cihangir MARMARA

2015 – 2016

Aslan SAVAŞAN

2014 – 2015

Niyazi KONUŞMAZ

2013 – 2014

Ömer HIZLIOK 

28.07.2011 – 2013

Ahmet TAŞPINAR 

09.06.2010 – 28.07.2011 

18.06.2003 – 21.06.2004 

14.10.2002 – 17.06.2003 

Niyazi KONUŞMAZ

05.06.2010-09.06.2010

Melih Tunç TANDOĞAN

15.05.2008 – 05.05.2009

Nafiz ZORLU

09.10.2007 – 14.05.2008

09.01.2007 – 09.10.2007

01.01.2001 – 01.08.2001

21.05.1997 – 19.07.2000

Mehmet EROĞAN

21.06.2006 – 08.01.2007

01.06.2005 – 20.06.2006

Erdinç ALTINYELEKLİOĞLU

22.06.2004-31.05.2005

06.06.1996 – 09.01.1997

Hayri YORGANCIOĞLU

06.06.2002 – 13.10.2002

20.07.2000 – 19.07.2000

Mahmut ÖZGENER – TFF Başkanı

01.11.2001 – 05.07.2002

27.05.1994 – 05.06.1996

Burhan BIÇAKÇIOĞLU – Milletvekili

2001

Sabri SEVENOĞLU

2001

Bayram DİNSEL

20.09.2000 – 31 Aralık 2000

10.01.1997 – 20.05.1997

Ahmet ERTEM

16.10.1993 – 266.05.1994

Ender TÜRK

29.12.1993 – 15.10.1993

Esin ÖZGENER

04.02.1992 – 28.12.1992

1977 – 78

Rıdvan BURTEÇİN

24.05.1990 – 03.02.1992

Tuğrul KOPARAN

12.11.1988 – 24.05.1990

Halil SÜRÜCÜ

01.01.1988 – 11.11.1988

Hanri Benazüs

11.12.1985 – 30.12.1987

Yener TINAZ

1971 – 1985

Alaattin ÖZBULU

1979-1981

Abdurrahman SUSUZLU

1978-79

Erdoğan TÖZGE

Mazhar ZORLU

– TFF Başkanı – 

Rıdvan BURTEÇİN

Ali MÜTEVELLİOĞLU

Faruk PAKSOY

Bahir ERSOY

Fahri ERON

Hayri YORGANCIOĞLU – Milletvekili –  

Sebati ACUN – Milletvekili – 

Hüseyin BARBAROS

Sami GOMEL

Dündar SOYER

Macit USLU

Tevfik SAĞEL

Orhan BAYKENT

Halis TEMEL

Haydar DÜNDAR – Milletvekili – 

Osman KUTAY

Şani KÖSEMEN

Şerif Remzi REYENT

E.GİRAUD

Fikret Tahsin SOYDAM

Hüseyin Hulki CURA

Danyal AKBEL – Milletvekili, TFF Başkanı – 

İskender Bey

Sezai Bey

İsmail Hakkı OCAKOĞLU

Nuri EĞİNLİOĞLU

Nuri Sıtkı ERBOY

Refik Şevket İNCE – TBMM Başkanı –

Kemal Tahsin SOYDAM

Şakir MORALİZADE

Rıfat Ahmet Bey

Halil Zeki OSMA

Baha Esad TEKAND – Sanayi Bakanı – 

Hüseyin Vasıf ÇINAR – Milli Eiğitim Bakanı – 

Mustafa Necati UĞURAL – Bayındırlık ve İskan Bakanı – 

Not: Yıllar önce kulübümüzde yaşanan yangın nedeniyle birçok kayıt kurtarılamamıştır. Tarihlerde veya sıralamada bir hata, unuttuğumuz bir isim varsa özür dileriz.

Sponsorlarımız